Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

W placówce po raz kolejny odbył się turniej tenisa stołowego w kategorii chłopców. Do zawodów przystąpiło 32 wychowanków. Turniej został rozegrany systemem pucharowym , rozegrano łącznie 34 mecze singlowe podczas których udało się wyłonić najlepszych zawodników:

 

1. miejsce  Damian Podolski

2. miejsce Eryk Papierzyński

3. miejsce Stanisław Antoniewicz

4. miejsce Oskar Nowicki

 

Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe oraz puchary, gratulujemy.

Czytaj więcej: Turniej tenisa stołowego

 

5 grudnia w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, ustanowionym przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych rezolucją 40/212 z 17 grudnia 1985 roku, w naszej placówce obchodziliśmy po raz pierwszy święto tych, którzy dobrowolnie i bez wynagrodzenia niosą pomoc innym. 

W naszym ośrodku działają trzy grupy wolontariacie. Nasze koleżanki i koledzy pod opieką pani Katarzyny Ostaszewskiej opiekują się zwierzętami ze schroniska w Milanówku, pod opieką pani Aleksandry Żarkiewicz prowadzą zajęcia z bilateralnej integracji w domu pomocy pracownika służby zdrowia natomiast pod opieką pani Anny Adamczyk sprawiają radość przedszkolakom i wielu innym osobom w ramach działalności grupy cyrkowej CIRCUS.

 

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

 

Jak nakazuje tradycja w naszej placówce odbył się wieczór Andrzejkowy. Grupa IV przygotowała ciekawe przepowiednie. 

 

 Atmosferę osładzały nam cukierki z wróżbą. Wieczór przyniósł wiele radości i wszyscy świetnie się bawili.

 

Czytaj więcej: Andrzejki

 

Kolejny konkurs zdrowej żywności już za nami. Tym razem królował ziemniak. Wychowankowie najpierw zapoznali się z informacjami dotyczącymi ziemniaka, które były zamieszczone na gazetce ściennej oraz obejrzeli filmiki edukacyjne. Po tak starannych przygotowaniach przedstawiciele grup wzieli udział w konkursie wiedzy o ziemniaku. Imprezę urozmaiciły przedstawione przez młodzież ody do ziemniaka, które wszystkich wprowadziły w dobry humor. 

Czytaj więcej: Konkurs zdrowej żywności

 

W  listopadzie odbył się Jesienny Turniej Grup w piłce nożnej, w rozgrywkach wzięły udział 4 grupy wychowawcze chłopców, które rozgrywały mecze pomiędzy sobą. Każdy mecz trwał 2x20 minut, podczas zawodów padło wiele pięknych bramek a bramkarze wykazywali się wspaniałymi paradami. Po kilkunastu meczach udało wyłonić się zwycięzców:

 

1. miejsce zdobyła grupa II

2. miejsce zdobyła grupa V

3. miejsce zdobyła grupa I

4. miejsce zdobyła grupa III

Czytaj więcej: Turniej piłki nożnej

   

   

   

   

   

   

   

 

   

Liczba odwiedzin  

0734362
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
273
2003
4084
6353
18712
24908
734362

Przewidywana dziś liczba odwiedzin
792


Twój adres IP:54.163.53.153
   
© Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie