Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

 

8 marca obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji wychowankowie MOS nr 6 z pomocą pani Sylwii, pani Kasi i pani Otylki, przygotowali wyjątkową „audycję telewizyjną”. Przywitali nas Dorota Wiatrak i Marcin Prosty, którzy poprowadzili poranny program Dzień dobry MOS w którym skupili się na relacjach miedzy kobietami i mężczyznami. Nie zabrakło w nim porad eksperta, rozmowy ze specjalnymi gośćmi, wyjątkowego kącika modowego oraz wspaniałych dedykacji i życzeń dla wszystkich pań. Następnie Hubert, tym razem Piórkowski, z pomocą pani Renaty poprowadził specjalne wydanie Milionerów. Pytania zaskoczyły nie tylko widownię, ale również Pana Dyrektora i pana Sebastiana. Najbardziej wytrwałym graczem okazał się Sebastian Bęben – padła główna wygrana.

 

 

   

 

 Po części artystycznej wszyscy udali się na poczęstunek.  W stołówce przywitali nas goście z MOW     nr 2  przy ulicy Strażackiej z panią Angeliką i  panem Leszkiem, którzy zaprosili nas do wspólnego śpiewania. 

 

{gallery}dzienkobiet17{/gallery}

   

   

   

   

   

   

   

 

   

Liczba odwiedzin  

0734342
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
253
2003
4064
6353
18692
24908
734342

Przewidywana dziś liczba odwiedzin
768


Twój adres IP:54.163.53.153
   
© Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie