Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

 

W dniu 31.03.2017 r. wychowankowie naszej placówki wzięli w  dorocznym turnieju tenisa stołowego.  W zawodach ośrodek reprezentowali: Konrad Górkiewicz, Damian Podolski, Damian Kucharczyk, Mateusz Pietrzak. Zawody zostały rozegrane w systemie pucharowym. Po kilkunastu rozegranych meczach w kategorii chłopców młodszych w grze pojedynczej III miejsce zajął Konrad Górkiewicz.

W grze podwójnej (debel ) Damian Podolski/Konrad Górkiewicz  zajęli  II miejsce.

 

 

 

 

W kategorii podwójnej tzw. mikst chłopiec i dziewczyna Damian Podolski i wychowanką z MOW- u z ul. Strażackiej zajęli III miejsce. W kategorii starszej w grze podwójnej w tzw. mikście Damian Kucharczyk wspólnie z wychowanką MOW-u  z ul. Strażackiej zajął I miejsce.

 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy !

 

 

{gallery}tenis17{/gallery}

   

   

   

   

   

   

   

 

   

Liczba odwiedzin  

0734332
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
243
2003
4054
6353
18682
24908
734332

Przewidywana dziś liczba odwiedzin
768


Twój adres IP:54.163.53.153
   
© Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie