Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

We wtorek, 4 kwietnia Pracownia Sztuki Gimnazjum nr 64 im. Macieja Kozłowskiego gościła kilkanaście nauczycieli plastyki. Panie uczestniczyły w warsztacie „Tworzenie masek i rzeźb z bandaża gipsowego”, które prowadziła Renata Kęsik (nauczyciel zajęć artystycznych).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Atmosfera zajęć sprzyjała twórczym projektom; powstały rzeźby postaci kobiet i zwierząt. Dzięki radosnej, inspirującej współpracy w parach, odważne  plastyczki wykonały także odlewy twarzy (maski). W chwilach przerwy na kawę i ciastko dwie panie grały na pianinie. Na spotkaniach „KANAPY” zawsze można wymienić się pomysłami, doświadczeniami. Tak było również na tym warsztacie. Między innymi,  klimat pracowni, uprzejmi uczniowie zachęcił uczestniczki do następnych spotkań na Brożka. Zatem w miarę możliwości serdecznie przyjmiemy zainteresowanych nauczycieli.

 

   

   

   

   

   

   

   

 

   

Liczba odwiedzin  

0495168
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
191
140
663
1832
5231
19902
495168

Przewidywana dziś liczba odwiedzin
192


Twój adres IP:54.166.199.43
   
© Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie