Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

We wtorek, 4 kwietnia Pracownia Sztuki Gimnazjum nr 64 im. Macieja Kozłowskiego gościła kilkanaście nauczycieli plastyki. Panie uczestniczyły w warsztacie „Tworzenie masek i rzeźb z bandaża gipsowego”, które prowadziła Renata Kęsik (nauczyciel zajęć artystycznych).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Atmosfera zajęć sprzyjała twórczym projektom; powstały rzeźby postaci kobiet i zwierząt. Dzięki radosnej, inspirującej współpracy w parach, odważne  plastyczki wykonały także odlewy twarzy (maski). W chwilach przerwy na kawę i ciastko dwie panie grały na pianinie. Na spotkaniach „KANAPY” zawsze można wymienić się pomysłami, doświadczeniami. Tak było również na tym warsztacie. Między innymi,  klimat pracowni, uprzejmi uczniowie zachęcił uczestniczki do następnych spotkań na Brożka. Zatem w miarę możliwości serdecznie przyjmiemy zainteresowanych nauczycieli.

 

   

   

   

   

   

   

   

 

   

Liczba odwiedzin  

0611496
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
1032
1576
7815
9146
30286
78257
611496

Przewidywana dziś liczba odwiedzin
1296


Twój adres IP:54.81.210.99
   
© Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie