Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Tak jak w innych gimnazjach, również w naszej szkole odbył się Egzamin Gimnazjalny. W pierwszym dniu nasi uczniowie zmagali się z częścią humanistyczną, następnie przyszła kolej na część matematyczno-przyrodniczą a w ostatnim dniu uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę  z języka angielskiego lub rosyjskiego.

Wszyscy trzymaliśmy kciuki , a teraz z niecierpliwością  czekamy na wyniki z poszczególnych części.

{gallery}egzaminy17{/gallery}

Twój adres IP:54.163.53.153