Pod takim hasłem wychowankowie naszej placówki w dniach 8,9 czerwca 2017r. wzięli udział w organizowanych  I Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii  w MOS Nr 7 w Warszawie ul. Osowska.

CELEM I OCZEKIWANYMI EFEKTAMI W ZAWODACH BYŁO:

• odkrywanie piłkarskich talentów
  • integracja i zawieranie przyjaźni między wychowankami oraz wychowawcami MOS-ów z całej Polski
  • rywalizacja w duchu zasady fair play
  • dobra zabawa
  • udział w Mistrzostwach jako metoda pozytywnego wzmocnienia

W zawodach naszą placówkę reprezentowali: Piotr Skiba, Maciej Cieślak, Bartek Kowalski, Damian Kucharczyk, Dawid Szczepański, Konrad Górkiewicz, Sebastian Bęben, Oskar Nowicki, Patryk Papieżyński, Krzysztof Zamorski, Daniel Brudziński.

W fazie grupowej zawodów drużyna wygrała dwa mecze tj. z MOS ŁÓDŻ i MOS PUŁAWY i przegrała jeden z MOS ZIELONKA ostatecznym zwycięzcą zawodów. W ćwierćfinale uległa placówce z Wierchowo Dworze, natomiast w meczu o piąte miejsce pokonała MOS WROCŁAW. Ostatecznie zajęła V miejsce w turnieju w którym wzięło udział 12 placówek.

Na koniec zawodów drużyna otrzymała puchar, medale pamiątkowe i nagrodę rzeczową.

Wychowankowie byli bardzo zadowoleni z udziału w zawodach i obiecali że w następnym roku postarają się zająć miejsce w pierwszej trójce.