Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

 

 

Pod takim hasłem wychowankowie naszej placówki w dniach 8,9 czerwca 2017r. wzięli udział w organizowanych  I Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii  w MOS Nr 7 w Warszawie ul. Osowska.

 

 

 

 CELEM I OCZEKIWANYMI EFEKTAMI W ZAWODACH BYŁO: 

  • odkrywanie piłkarskich talentów
  • integracja i zawieranie przyjaźni między wychowankami oraz wychowawcami MOS-ów z całej Polski
  • rywalizacja w duchu zasady fair play
  • dobra zabawa
  • udział w Mistrzostwach jako metoda pozytywnego wzmocnienia 

     

 

W zawodach naszą placówkę reprezentowali: Piotr Skiba, Maciej Cieślak, Bartek Kowalski, Damian Kucharczyk, Dawid Szczepański, Konrad Górkiewicz, Sebastian Bęben, Oskar Nowicki, Patryk Papieżyński, Krzysztof Zamorski, Daniel Brudziński.

 

W fazie grupowej zawodów drużyna wygrała dwa mecze tj. z MOS ŁÓDŻ i MOS PUŁAWY i przegrała jeden z MOS ZIELONKA ostatecznym zwycięzcą zawodów. W ćwierćfinale uległa placówce z Wierchowo Dworze, natomiast w meczu o piąte miejsce pokonała MOS WROCŁAW. Ostatecznie zajęła V miejsce w turnieju w którym wzięło udział 12 placówek.

 

Na koniec zawodów drużyna otrzymała puchar, medale pamiątkowe i nagrodę rzeczową.

 

Wychowankowie byli bardzo zadowoleni z udziału w zawodach i obiecali że w następnym roku postarają się zająć miejsce w pierwszej trójce.

 

 

 

{gallery}pilka0617{/gallery}

   

   

   

   

   

   

   

 

   

Liczba odwiedzin  

0734370
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
281
2003
4092
6353
18720
24908
734370

Przewidywana dziś liczba odwiedzin
936


Twój adres IP:54.163.53.153
   
© Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie