Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

W dniach 25-28 czerwca 2017 roku odbyła się wizyta studyjna w Belgii. Wyjazd na zaproszenie posłanki do Parlamentu Europejskiego profesor Danuty Hübner był miłą niespodzianką i nagrodą za cały rok ciężkiej pracy. Pierwszego dnia pobytu w stolicy Belgii mogliśmy zobaczyć od środka Parlament Europejski. Najpierw pani Danuta Hübner opowiedziała nam o funkcjonowaniu Unii Europejskiej, następnie mogliśmy zobaczyć sale, gdzie odbywają się obrady Parlamentu Europejskiego, a wieczorem zjedliśmy uroczystą kolację w towarzystwie pani profesor.

Następnego dnia zwiedziliśmy wraz z przewodnikiem najbardziej znane i najpiękniejsze zakątki Brukseli. Zobaczyliśmy między innymi katedrę św. Michała i Guduli, Łuk Triumfalny Cinquantenaire w Parku Pięćdziesięciolecia. Poznaliśmy również historię tego pięknego miasta. Dowiedzieliśmy się, ku naszemu zdziwieniu, że miało wiele wspólnego z Polakami. 

 

  

 

Każdy miał także okazję spróbowania belgijskich frytek,  które  były przepyszne.. 

Na drugi dzień przejechaliśmy do Brugii  zwanej  Wenecją  Północy to średniowieczne miasteczko zachwyciło nas wyjątkową  kolorową i strzelistą architekturą, meandrującymi kanałami i brukowanymi romantycznymi uliczkami.  Zwiedziliśmy Bazylikę Najświętszej Krwi, średniowieczny rynek oraz  Beginaż ( dworek świętoszek). Na koniec pobytu zjedliśmy obiad w starej browarni, który niestety nie wszystkim smakował. 

 

 

 

{gallery}bruksela0617{/gallery}

   

   

   

   

   

   

   

 

   

Liczba odwiedzin  

0734328
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
239
2003
4050
6353
18678
24908
734328

Przewidywana dziś liczba odwiedzin
768


Twój adres IP:54.163.53.153
   
© Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie