Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Wspólnie przeżywali przygody w tajemniczym, „wyimaginowanym świecie”… 20 kwietnia młodzież z klasy I z odwiedziła Escape Room, by w nieszablonowy sposób spędzić swój „wolny” czas.
Na „najkrótszą godzinę” uczestnicy trafili do miejsc pełnych dziwnych przedmiotów. Ich zadaniem było wykazanie się umiejętnością logicznego myślenia i rozwiązanie wielu zagadek i rebusów, po to, by … móc wydostać się z zamkniętych pokojów. Mistrz Gry wprowadził uczniów w tajniki tej, zdobywającej coraz większą popularność, alternatywy dla standardowych form rozrywki. Przez cały czas trwania zabawy, w myśl zasady dyskretnej pomocy, pełnił on rolę doradcy i inspiratora. Młodzież uczyła się twórczego rozwiązywania problemów, skutecznego komunikowania się i współpracy przy realizacji celów. Jedna grupa wcieliła się w rolę prawdziwego agenta Mission Impossible i uniknąwszy pułapek pozostawionych przez generała Katsumoto, dezaktywowała bombę atomową i tym sposobem uratowała świat… 

 

 

 

Czytaj więcej: Rozrywka offline

 

W niedzielę 17.04. nasze uczennice Zuzanna Sekular i Wiktoria Krężlewicz pod opieką p. Katarzyny Ostaszewskiej odwiedziły schronisko w Siestrzeni. Uczennice przywiozły suchą karmę dla psów zakupioną za zebrane wcześniej przez siebie pieniądze.  Brały udział w pracach wolontariackich na terenie schroniska i wyprowadzaniu zwierząt na spacery. Dziękujemy wszystkim osobom które złożyły się na zakup karmy. 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Wolontariat w schronisku

 

W dniu 5.12.2015 MOS Nr6 wziął udział w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego o puchar Dyrektora MOS Nr 7 dla placówek opiekuńczo-wychowawczych.
W zawodach ośrodek reprezentowało dwóch zawodników: Mikołaj B. oraz Patryk Skrzypczak, a chłopakom kibicowała Sandra.
 

 

 

Czytaj więcej: Turniej Tenisa Stołowego

 

Turniej piłki siatkowej rozegrany  7 grudnia 2015 roku w Wołominie zorganizowany przez MOS w Zielonce przyniósł zarówno zawodnikom jak i kibicom wiele emocji. Po rozegraniu spotkań w systemie każdy z każdym drużyna z MOS na Brożka uplasowała się na czwartym miejscu. Jednak to nasi zawodnicy brylowali na boisku ukazując swój kunszt siatkarski  oraz ogromną wolę walki, co zostało zauważone przez organizatorów. 

 

 

 

Czytaj więcej: Turniej Piłki Siatkowej w MOS Zielonka

 

3.12.15  W związku ze światowym dniem walki z Hiv/Aids (1 grudzień) w naszej placówce odbyły się warsztaty zorganizowane przez p. M. Daniło i K. Ostaszewską dotyczące profilaktyki Hiv/Aids. Uczniowie zdobywali wiedzę o tym jakie są drogi zarażenia, jakie zachowania są bezpieczne, gdzie można się zwrócić żeby uzyskać pomoc. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Światowy Dzień Walki z AIDS

   

   

   

   

   

   

   

 

   

Liczba odwiedzin  

0734295
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
206
2003
4017
6353
18645
24908
734295

Przewidywana dziś liczba odwiedzin
648


Twój adres IP:54.163.53.153
   
© Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie