Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 UWAGA!!!

 Szanowni Rodzice,

 Nasza placówka rozpoczyna nabór na rok szkolny 2017/2018 do:

- klasy VII ośmioletniej Szkoły Podstawowej,

- do klasy II i III Gimnazjum w tym klas Gimnazjum przysposabiającego do pracy

- do klasy I Szkoły Branżowej I stopnia.

 

Do klas przysposabiających do pracy warunkiem przyjęcia jest ukończenie 15 roku życia i posiadanie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na zagrożenie niedostosowaniem społecznym, oraz norma intelektualna.

 

Dodatkowo warunkiem przyjęcia do klasy I szkoły branżowej jest ukończenie gimnazjum.

 Szkolimy w zawodach:

 - mechanik / elektromechanik

 - blacharz

 - fryzjer

 - kucharz małej gastronomii

 - inne po uzgodnieniu.

 

Placówka przyjmuje osoby głównie z terenu Warszawy na prośbę rodziców, po odbyciu rozmowy wstępnej. Dodatkowe informacje poniżej.

 

 

 

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO I UMÓWIENIA TERMINU ROZMOWY WSTĘPNEJ.

(TEL. 22 836 78 73 WEW.19 KACPER PILCZUK - PSYCHOLOG)

Zapraszamy do kontaktu w celu przyjęcia dziecka do MOS. Pierwszym krokiem jest telefoniczne umówienie spotkania wstępnego z psychologiem p. Kacprem Pilczukiem. Podczas rozmowy otrzymacie Państwo informację o stanie miejsc wolnych w placówce i warunkach formalnych, które muszą zostać spełnione podczas procesu rekrutacji.

 Dzieci umieszczane są w placówce na prośbę rodziców, po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania drogą telefoniczną (na rozmowę indywidualną z przyszłym wychowankiem i jego opiekunem prawnym). Warunkiem niezbędnym przy zapisie dziecka do ośrodka jest posiadanie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na zagrożenie niedostosowaniem społecznym, norma intelektualna, podpisanie i przestrzeganie warunków kontraktu wstępnego przez dziecko i jego opiekunów prawnych (rodziców), a także brak obecności substancji psychoaktywnych w organizmie wychowanka.

Kadra MOS nr 6 to pracownicy dydaktyczni posiadający przygotowanie specjalistyczne do pracy w zakresie resocjalizacji dzieci i młodzieży. W placówce pracują specjaliści tacy jak: pedagog szkolny, socjoterapeuta, terapeuta od spraw uzależnień i psycholog. Ośrodek współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Warszawie przy ul. Ks. Janusza 45/47, Polskim Towarzystwem Zapobiegania Narkomanii, Poradniami Zdrowia Psychicznego działającymi na terenie Warszawy, a także innymi instytucjami świadczącymi pomoc dla naszych wychowanków Placówka całodobowa.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 jest placówką specjalizującą się w pracy z młodzieżą zagrożoną niedostosowaniem społecznym. Wychowankowie są przyjmowani na podstawie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego. Jesteśmy placówką koedukacyjną dla dzieci od 13 do 21 roku życia. Nabór dokonywany jest na prośbę opiekunów prawnych (rodziców) dziecka.

W ramach MOS istnieje:

- Gimnazjum (Klasy I-III)

- Internat

INFORMACJE DOTYCZĄCE ORGANIZACJI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017:
Gimnazjum:
kl. I: 2 klasy
kl. II: 3 klasy
kl. III: 3 klasy

Placówka przyjmuje osoby głównie z terenu Warszawy na prośbę rodziców, po odbyciu rozmowy wstępnej.

Od września 2012 roku w ramach Gimnazjum nr 64 przy MOS nr 6 została otwarta klasa pierwsza z przysposobieniem do zawodu.

Warunkiem przyjęcia jest ukończony 15 rok życia.

Szkolimy w zawodach:

- mechanik / elektromechanik

- blacharz

- fryzjer

- kucharz małej gastronomii

- inne po uzgodnieniu.

 

   

   

   

   

   

   

   

 

   

Liczba odwiedzin  

0734346
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
257
2003
4068
6353
18696
24908
734346

Przewidywana dziś liczba odwiedzin
792


Twój adres IP:54.163.53.153
   
© Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie